Kloe Kardashian nuk ndalet së provokuari fansat e saj dhe sërish ka mundur të marrë vëmendjen e tyre.

Ajo ka postuar disa foto ku shihet se pozon para një makinë, ndërsa vetë ka veshur një palë streçe dhe një këmishë që i nxjerrin në pah format trupore.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel