Modelja me tiparet engjëllore prezanton mamanë e saj, të gjithë çuditen me ngjashmërinë (Fotot)

15/06/2021 21:32

Disa persona e kanë ndaluar kohën dhe duken më të rinj pavarësisht viteve të kaluara dhe shembulli më i mirë i kësaj është nëna e Liza Gulyaewa.

46-vjeçarja i tronditi të gjithë me pamjen e saj, sa të gjithë dyshuan për moshën.

24-vjeçarja Lisa u pyet nga fansat e saj se me kë ishte ndërsa ajo postoi një video dhe më pas ajo iu përgjigj duke treguar nënën e saj.

“Të gjithë më pyesin se si është të dukesh kaq e re, por shiko më parë mamanë time”, shkroi ajo.

Të dyja ngjajnë aq shumë sa duken identike, që nga ngjyra e syave e deri tek flokët e forma e fytyrës.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel