Ju kishte munguar? Demi Rose ‘provokon’ me fotot e nxehta, tregon format bombastike në Instagram

15/06/2021 22:05

Modelja që është e njohur për hiret e saj bombastike, Demi Rose, ka ‘ngritur’ temperaturat me pozat e reja të publikuara në rrjetin social ‘Instagram’.

26-vjeçarja zgjodhi të realizojë disa fotografi, ku kanë rënë në sy format perfekte trupore.

Ditë më parë modelja postoi disa foto, teksa pozonte nga dhoma e gjumit dhe mori pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit e saj të zjarrtë.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel