Luana Vjollca është një nga vajzat më atraktive të skenës shqiptare. Ajo herë shfaqet si moderatore, herë si këngëtare dhe herë si modele.

Luana është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndërsa në një prej postimeve të fundit në ‘Instagram’, bukuroshja vjen me disa imazhe tejet tërheqëse.

Bukuroshja, e veshur me një fustan të zi, të shkurtër, ka nxjerrë në pah format joshëse dhe komplimentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit.

Ajo konsiderohet me të drejtë një nga femrat më seksi shqiptare!

FOTO GALERI
1/9

Top Channel