Kryebashkiaku Erion Veliaj po shijon ndeshjen Turqi-Itali nga sheshi “Skënderbej”

Gazetarët e Top Arena, Adi Pojana dhe Gloria në një lidhje live nga sheshi intervistuan edhe Veliajn.

Aty ndodhi edhe një puthje live në faqe me kryebashkiakun, pasi ajo u shpreh se kurrë s’kishte puthur një kryetar.

Tashmë Tirana ka marrë një pamje krejt tjetër, ku në tavolina të gjata qytetarë të të gjitha moshave janë ulur për të parë ndeshjen në ekranin e madh.

“Është shumë e rëndësishme që i jemi kthyer normalitetit, që vëllezërit italianë dhe ata turq i kemi të gjithë bashkë” tha Veliaj.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel