Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i “Për’puthen” lag me shampanjë të dashurën (FOTO)

09/06/2021 13:36

Së fundmi, ish konkurrenti i ‘Për’Puthen’, i cili gjeti dashurinë sapo doli nga programi, ka ndarë me ndjekësit e tij disa video tepër provokuese në “InstaStory”.

Që në fillimet e lidhjes, ai nuk ngurronte që të postonte foto me Serenën, madje edhe hot dhe provokuese, teksa në videot e fundit, dyshja duket se po bëjnë gati një projekt të tyre.

Serena shfaqet brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Arjoni, teksa ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe seksi.

Kujtojmë se më herët, ata të dy kanë treguar se shumë shpejt mund të publikojnë edhe video porno.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel