Me rritjen e temperaturave, këngëtarja Enca Haxhia duket se po shijon pushimet më mirë se çdo njeri tjetër. Por fotot e publikuara nga ajo në rrjetin social instagram duken qartë se janë më të nxehta se vetë temperaturat.

Këngëtarja ka zgjedhur të pozojë nudo teksa është “fshehur” pas një shkëmbi, dhe duket vetëm një pjesë e trupit.

“Mu duk e lezetshme, mund ta fshij më vonë”- shkroi ajo bashkëngjitur me foton, ku sigurisht dhe nuk mungojnë komente nga fansat.

 

 

FOTO GALERI
1/10

Top Channel