Ushqyerja me gji në publik, vajzat e famshme që nuk e kanë problem të postojnë foto të tilla me foshnjet e tyre

07/06/2021 18:45

Ushqyerja me gji nuk është një punë e lehtë dhe mund të jetë veçanërisht sfiduese kur nuk jeni në shtëpi dhe fëmija juaj ka nevojë të ushqehet.

Fatkeqësisht, gratë shpesh marrin kritika dhe komente negative nëse vendosin të japin gji në vende publike dhe kjo mund të ndikojë negativisht në mënyrën se si ndihen për veten e tyre. Megjithatë, shumë gra të famshme postojnë në rrjetet sociale, fotot, ku ushqejnë foshnjave të tyre, në ambiente publike apo në vendet e punës, si për shembull në sheshet e xhirimit.

Ushqyerja e bebes është një proces aq normal, sa që çdo kritikë mbetet absurde në foto galerinë më poshtë ndiqni disa prej vajzave të showbiz-it që na e dhanë të gjithëve këtë mesazh.

FOTO GALERI
1/15
Emily Ratajkowski

Top Channel