Sindi vishet nuse, shkëlqen në fotosesionin e fundit, të shoqëruar me shprehje ironike dhe kunja për…

07/06/2021 22:33

Sindi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me fotot e fundit.

Ajo shfaqet më një fustan madhështor nusërie dhe kurorë në kokë. Fotot artistike janë bardh e zi, duke i theksuar më shumë tiparet dhe linjat trupore.
Thonë që kur ke gjetur personin e duhur, sytë shkëlqejnë ndryshe”, shkruan Sindi poshtë një fotoje profil. Mund të jetë një koment i zakonshëm, apo një deklaratë se tashmë është dikush në jetën e saj?

Do të harroj që ti ke ekziston ndonjëherë! Game over”, shkruan në një tjetër foto.

Në emisionin “Për’puthen”, ish-konkurrentja ka zhvilluar takime të shumta, madje duke bërë besimin të kuptojë se do të dalë çift. Ajo deklaroi se kishte një pëlqim të madh ndaj Muratit, por ky i fundit vendosë të heqë dorë dhe të deklarohet për Olën.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel