Modelja Oriola Marashi ndodhet në Turqi së fundmi për shkak të disa angazhimeve të saj.

Por bukuroshja brune nuk lë pas fotot provokuese. Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetet sociale disa pamje nga Stambolli, të cilat janë pëlqyer menjëherë nga ndjekësit.

Oriola shfaqet e veshur me veshje të ngushtë dhe një kapele në kokë. Me pozat në fjalë, ajo vuri në pah format e saj trupore bombastike.

“Merrni një moment për të vlerësuar se sa i mrekullueshëm jeni”, ka shkruar si përshkrim në postim.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel