Koha është ndalur për Nicole Scherzinger! 42-vjeçarja shfaqet e mahnitshme vetëm me një peshqir (Fotot)

07/06/2021 17:40

Nicole Scherzinger duket se nuk do të plaket kurrë. Edhe pse është në moshën 42-vjeçare, ajo akoma duket si një 20-vjeçare, ndërsa koha nuk ecën më për të.

Në fotot e fundit në Instagram ajo ka preferuar të dalë vetëm me një peshqir dhe aksesorë në qafë, ndërsa ka bërë edhe make up.

Bukuroshja është duke kaluar kohë me të dashurin e saj, Thom Evans.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel