“Edhe 1 plumb të fundit me shti”/ Roza Lati ndez rrjetin me setin e fundit “Bilionaire” (FOTO)

06/06/2021 12:50

Moderatorja e njohur Roza Lati ka publikuar disa imazhe tepër sensuale në rrjete sociale, teksa shfaqet në një vaskë me shkumë e veshur me të brendshme.

Ajo e ka cilësuar këtë set fotografik si “Bilionaire” pasi paraqet asetet e saj ndërsa është e kuruar në detaj. Me këtë set, duket se Roza dëshiron të tregojë jetën luksoze pasi konsumon shampanjë dhe fruta në vaskë.

Në postimin e fundit, shkroi “Edhe një plumb të fundit me shti”, ndërsa publikoi imazhin ku shfaqet me të pasme dhe gjithçka kishte veshur ishin një palë të brendshme aspak të zakonshme që shkruanin “Bilionaire”.

Mbetet ende e paqartë se ku është frymëzuar Roza për këtë set bombastik.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel