“Me Lindën përdore, Iliri sheh …”/ Provokimi që ndezi “gjakrat”, Gilberta: Do të bëhet pjeshku!

04/06/2021 18:34

Fotografia e postuar nga Iliri në rrjete sociale ka nxitur reagime të ashpra të Gilbertës, e cila ka zgjedhur që të mos e ftojë më në takime.

Aty duket se si Iliri është përdore me Lindën, por sheh Ilirin, ndërsa Gilberta e cilësoi veprimin e tij si person që do të bëhet “pjeshku”.

Gilberta: Më duket sikur Iliri do të futet mes ne të dyjave dhe të bëhet “pjeshku”. Mua më bezdis shumë. Jam shumë serioze dhe mënyra si ai u soll, nuk është fare serioze. Nëse ka diçka, të më sqarojë, nëse nuk ka, të mos flasë fare.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel