Një 38 vjeçar është plagosur me armë zjarri në qytetin e Vlorës.

Policia njofton se shtetasi me iniciale E. B, 38 vjeç, banues në fshatin Kaninë, Vlorë ka shkuar i plagosur me armë zjarri në spitalin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta,

Mësohet se 38-vjeçar i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel