Këngëtarja Morena Taraku nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës teksa ka pozon me bikini jo të zakonshme.

Në foton e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, modelja seksi pothuajse i ka zbuluar pjesët intime.

Ajo mban veshur bikini transparente dhe një palë syze dielli, teksa pozon e shtrirë në bar.

“Nën hije”, janë fjalët që zgjodhi të shkruante krahas imazhit provokues.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel