Landi i “West Side Family” ka dhënë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të parë.

Teksa mori urime të shumta, të gjithë po kërkonin të dinin se kush është partnerja e tij.

Nga një postim në statusin në Facebook, mësohet se nëna e fëmijës së Landit është Eva, një brune tejet simpatike, e cila ka zbuluar se janë bërë prindër të një djali dhe e kanë pagëzuar me emrin Lukas.

 “Sot mëngjesi erdhi bashkë me ty Lukas , biri vogël siç solle dritën këtë mëngjes urojmë për ty jetë të gjatë dhe Zoti të dhuroftë gjithë lumturinë e botës që ne të gëzojmë për ty sa të kemi frymë. Landi Hysi & Lukas Hysi ju kam gjithçka”, shkruan ajo.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel