Arbenita Ismajli dhe Feronit Shabani u bënë prindër javë më parë me një vajzë.

Shumë pak foto të vogëlushes janë publikuar në rrjete sociale, duke ruajtur privatësinë.

Për herë të parë modelja ka publikuar një fotot të plotë të vajzës të cilën vendosën ta quajnë Nina.

“Nina, trijavëshe”, ka shkruar modelja në përshkrimin e fotografisë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel