Siç e do dhe tradita në “Për’puthen”, përpara se një çift të largohet nga emisioni duhet të bëjnë edhe një vallëzim të fundit në studio.

Nën tingujt e këngës “All of me”, të John Legend, dyshja dukeshin shumë të lumtur në krahë të njëri tjetrit.

Dhe në fund të këtij vallëzimi kaq romantik sigurisht që nuk mund të mungonte dhe një puthje romantike!

Ola dhe Murati vendosën të dalin çift nga emisioni. Për të dy është një hap i madh në jetën e tyre, por e rëndësishme është që ndihen të lumtur dhe ‘të përputhur’, fundja, ky është qëllimi i këtij emisioni kaq të veçantë dashurie.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel