Blerimi nuk përmbahet, i nxjerr “të palarat” Aristelës: Nuk të lë të flasësh! Ja çfarë më ke thënë për Princin

18/05/2021 18:31

Blerimi ka debatuar ashpër me Aristelën pas takimit të saj me Princin dhe sherrit që ndodhi para disa ditësh në emision.

Blerimi e ka akuzuar Aristelën se është mashtruese dhe ka zbuluar bisedën me të në prapaskenë kur e ka pyetur nëse mund të dalë cift me Princin.

Më pas, Blerimi i ka thënë se duhet t’i vijë turp që ka nxitur Princin kundër tij dhe po mundohet të ngatërrojë dy djem të rritur.

Blerimi: Si nuk të vjen turp që na ke ofenduar dhe e nxit ndaj meje.

Aristela: Turp është të bësh turp. Mos përdor fjalë që të godasësh në publik.

Blerimi: Më dëgjo se nuk e kam ndërmend të ta lë tënden. Nuk të lë të flasësh.

Aristela: Mua mos më thuaj të më vijë turp.

Blerimi: Dëgjo o zysh, thotë pse nuk po më kërkon falje dhe pastaj nuk të vjen turp se na ke ofenduar. Deri tani kam pasur dyshimet tek shoku im, po ti je ajo që nuk je e vërteta dhe të kam pyetur në backstage, a ka mundësi të dalësh çift me Princin dhe the, jo s’ka shanc.

Aristela: Ti ke prishur takimet e mia dhe i thua djalit që po del me mua “mashtrues”. Ti je mashtrues dhe e ke marrë tre herë në telefon kur ka dalë me mua.

Princi: Ka qenë punë reklamash.

Blerimi: Edhe ky më ka marrë kur kam pasur takim me Sindin dhe nuk i jam përgjigjur. Ti po thua që unë e dirigjoj në takim me ty, pse kalama jam unë. Mos u mundo të na ngatërrosh se nuk jemi të vegjël. Të të vijë turp që ofendon cunat 2 metra. Të ka dalë fytyra e ëngjëllit që fshihet pas një djalli. Ty të ka dalë se na ke mashtruar të gjithëve dhe më vjen që kam dyshuar tek ky.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel