Aristela i vë “ultimatum” Princit: Nëse vazhdon me këtë sjellje, nuk dal as me ty, as me Blerimin

18/05/2021 18:24

Takimi mes Aristelës dhe Princit ka nisur me debate të ashpra pas përplasjes që patën në studio sepse Blerimi e cilësonte “mashtrues” dhe ai qeshte.

Princi i kërkoi falje gjatë takimit, por Aristela ka ende dyshimet e saj për Princin.

Aristela: Nëse vazhdon me këtë sjellje, nuk dua të dal më as me ty, as me Blerimin.

Princi: Ti mos më thuaj mua mashtrues se e di mirë sa e vërtetë është kjo gjëja. Apo gabohem?

Aristela: Kam dyshime nga ajo situata.

Princi: Nga një e qeshur të lindin dyshime.

Aristela: Ai të thotë 20 herë mashtrues, ti qesh.

Princi: Nuk kam dashur ta kthej në debat. Nuk dua, nuk jam person që zihem.

Aristela: Ai e di që ti mashtron dhe ti qesh.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel