Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një video nga terminali i ri i Korçës, për të cilin thotë se do të sjellë një standard të ri për qytetarët.

Me këtë lajm të mirë, Rama i uron një fundjavë të bukur të gjithë qytetarëve shqiptarë.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.

Top Channel