FOTO/ Olti shpërthen në lot/ I tregon Linditës tatuazhin me emrat e vajzave dhe ish-bashkëshortes: Janë pjesë e zemrës time…

15/05/2021 22:22

Sot u transmetua një takim mjaft interesant mes Oltit dhe Linditës në “Për’Puthen +40″.

Kjo e fundit i ka bërë një dhuratë tepër të veçantë Oltit, një kornizë fotosh ku e gdhendur ishte data e takimit të tyre të parë: “Kjo është data e takimit tonë të parë, nëse kemi një përputhje dua të vendoset fotoja jonë aty”.

Por nuk është kjo arsyeja për të cilën Olti derdhi lot! I pyetur për tatuazhin që ka në dorë ai u shpreh se ka një domethënie shumë të madhe, sepse në atë tatuazh janë të skalitura emrat e vajzave të tij dhe mes tyre edhe emri i ish bashkëshortes.

“Janë tre vajzat e mia, që janë zemra ime dhe jeta ime, në këtë mes tatuazhesh është edhe emri i ish nuses time. Janë pjesë e zemrës time dhe nuk ndahem dot nga këto njerëz. Nuk është e lehtë të harrosh një person mbas 15 vitesh martesë”, tha ai.

Mes lotësh në studio, Olti tha se sa herë që flet për fëmijët e tij ai preket dhe se ka një kohë të gjatë pa i parë.

“Më ka marrë malli për vajzat e mia. Kam 1 vit e ca pa i parë. Më mungojnë shumë”, tha ai, duke shtuar se, “flas shpesh me vajzat, por më mungon ai përqafim. Shpresoj të vijnë këtë verë tek unë, shpresoj shumë”, tha ai më tej.

FOTO GALERI
3/14

Top Channel