Në portale të ndryshme është shkruar për Muratin se është në lidhje me një vajzë dhe se të dy presin një fëmijë.

Djali nga Turqia ka sqaruar gjithë historinë duke thënë se nuk është e vërtetë.

“Nuk janë të vërteta, edhe ortakja ime është shumë e shqetësuar nga ky lajm, nuk është e vërtetë. Me atë vajzën nuk jemi as në lidhje, doja të thoja që nuk janë të vërteta”, tha Murati.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel