Në datëlindjen e Olës, Jasmina e ka surprizuar duke ardhur në studio me shampanjë dhe tortën e veçantë.

Vajza e cila doli çift me Andin një tjetër konkurrent të Për’Puthen tha se nuk janë më bashkë pas disa ngjarjeve të ndodhura mes tyre jashtë emisionit.

Ajo tha se Andi e kishte gënjyer atë në një ditëlindje dhe ishte larguar.

“Personi në fjalë ishte ndryshe këtu ndryshe jashtë. Jemi shkëputur, ne frekuentoheshim por fjalët ishin të njëjta që nuk bën, jo aty nuk bën. Ishim akoma në mëdyshje, edhe pse në veprime ishin ndryshe. Me veprime sillej sikur të ishte i dashuri im dhe me fjalë ndodhi ndryshe. një ditë të bukur s’më kishte treguar që do ishte ndihmës i një vajze që e kishte shoqe që se kishte shoqe. Unë e kam marrë vesh nga një foto që ishte pjesë e xhirimeve në tre të mëngjesit. Nga ai moment. Pas ditëlindjes së një konkurrenti ai është larguar duke thënë se nuk është mirë dhe ka përfunduar në Vlorë tek ajo vajza”, tha Jasmina.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel