Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka kohë që flitet se është në lidhje dashurie megjithatë nuk është zbuluar asnjëherë.

Një ditë më parë, ka publikuar një fotografi në “Instastory” ku shfaqet përkrah një mashkulli misterioz.

Ajo nuk ka zbuluar se kush mund të jetë personi me të cilin është fotografuar pasi i ka fshehur fytyrën me një emoji.

Çifti ka pozuar në Dubai në një nga restorantet atje teksa i kanë kapur duar njëri-tjetrit. Kejvina shihet e veshur me një palë xhinse dhe një këmishë me ngjyrë portokalli.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel