Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Zjarr në shpirt” mban titullin kënga që pritet të pushtojë këtë verë.

Tekstin si çdo herë tjetër e ka shkruar vetë kantautori dhe producent është Lorenc Aliaj.

Klipi është realizuar në natyrë ku mbizotëron ngjyra jeshile, ndërsa Skënderaj ka bërë një interpretim me kitarë.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel