Këngëtarja dhe reperja e famshme Tayna e ka nisur turin e pushimeve verore në Maldive.

Ndërsa po shijon diellin dhe rërën e një ndër vendeve më të bukur në botë, nuk është lënë pa u vënë re fizikun i saj plot forma.

Në fotot me bikni ajo i ka çmendur të gjithë, ndërsa herë preferon t’i bëjë kaçurrela e herë të drejta flokët.

Këto pushime të rep-artistes 24-vjeçare  vijnë pas muajsh të ngjeshur me punë, pas publikimit të disa projekteve muzikore.

Që nga fillimi i vitit, ajo ka nxjerr në treg plot tri bashkëpunime.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel