Ish-konkurrentët e Për’puthen, Melisa dhe Andi janë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.

Në studio nuk kanë munguar as përplasjet me Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime.

Mirëpo, çifti ua kanë mbyllur gojën të gjithëve, duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë në mes të studios.

Puthja është shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel