Ndërsa po jepej takimi i Antonelës dhe Saimirit gjatë puntatës së sotme të Për’Puthen, vajza është larguar nga studio.

Kjo erdhi pas tensionit të saj me Blerimin, që është krijuar prej kohësh.

Nuk dihet se çfarë është thënë mes tyre, ndërsa Blerimi tha se nuk i kishte thënë asgjë vajzës nga Shkodra.

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel