Ish-deputeti i PD-së, Eduard Selami e konsideruar një akt jo demokratik dhe antishqiptar mosnjohjen e zgjedhjeve nga ana e opozitës.

“Mosnjohja e zgjedhjeve një akt jo demokratik dhe antishqiptar”, shkruan Selami.

Kujtojmë se Selami sfidoi Bashën për postin e kreut të PD-së në vitin 2017.

Opozita nuk e ka njohur rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, ku u shpall fituese PS.

Top Channel