Dashuria prej një dekade e Princit William dhe Kate Middleton/ Fotot e veçanta të tyre gjatë viteve

24/04/2021 17:44

Princit William dhe Kate Middleton festojnë 10 vjetorin e lidhjes së tyre,ku  fryt i së cilës janë tre fëmijët e tyre, Princi George, Princesha Charlote dhe Princi Louis.

Më poshtë do të shikoni disa prej fotove të tyre ndër vite mes jetës familjare dhe asaj mbretërore.

Ata duken një çift perfekt që e kanë ruajtur lidhjen e tyre pavarësisht rregullave të rrepta mbretërore.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel