Ish-velina, Kejvina Kthella, ndodhet prej disa ditësh në vendin e shtrenjtë, Dubai. E duke qenë se modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale, sigurisht që nuk kanë munguar fotot provokuese nga pushimet.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” fotografi ku shfaqet shumë “hot” me rroba banje. Së fundmi bukuroshja bionde postoi një foto ku mban veshur një palë bikini të kuq, duke pozuar nga pas.

Pozat e saj morën menjëherë mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku ka fansa që e komplimentojnë, e ka të tjerë që e kritikojnë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel