Pas debatit që patën ditën e djeshme, Andi dhe Jasmina kanë munguar në program sot.

Moderatorja Bora Zemani bëri të qartë se Andi duhet të shkonte në Kosovë dhe Jasmina nuk donte të vinte pa praninë e tij pasi është deklaruar se do të jetë vetëm për të.

“Andi duhet të shkonte në Kosovë dhe Jasmina e sheh si të pavend të jetë pjesë e studios kur Andi mungon. Nuk është përjashtim, por pritet të qartësohen e të qetësohen”, tha Bora.

Kujtojmë se ditën e djeshme, Andi kërkoi të tërhiqte deklaratën për Jasminën pasi nuk ishte xhiruar një takim mes tyre nga një debat i ashpër i lindur nga fotografitë në Instagram.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel