Është shumë normale të shikosh diçka në natyrë dhe ta pikturosh, por një objekt  natyral që duket si pikturë rrallë mund t’jua ketë kapur syri.

Fotografi Hidenobu Suzuki ka zgjedhur një mënyrë krejt të veçantë që të sjellë pamjet.

Ai sjell fotot e pemës japonesze Wisteria në formë që s’ishte parë në parë, në formë pikture.

Ngjyra lejla dhe lulet e vogla i bëjnë akoma më të veçanta fotot.

Më poshtë keni disa prej copëzave të artistit japonez.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel