Si t’i mbani fëmijët larg telefonit/ Disa ide për të dekoruar këndin e fëmijëve në oborr (Fotot)

19/04/2021 10:13

Ka disa mënyra se si t’i bëni të ndihen mirë dhe t’i argëtoni në të njëjtën kohë fëmijët tuaj.

Me pak imagjinatë në oborrin tuaj mund të bëni gjëra fantastike, shumë prej tyre edhe nga gjërat që tashmë i keni në shtëpi.

Për shembull, një çarçaf ose perde e vjetër mund të shërbejë si një çadër në të cilën fëmijët me dëshirë do të qëndrojnë. Mbusheni me lodra, shkumësa me ngjyra e letra.

Gjithashtu në oborr mund të rregulloni edhe paleta të vjetra duke i dizenjuar në formë kuzhine.

Më poshtë përmes fotove mund t’ju lindin disa ide inspiruese.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel