Fotot/ Pa flokë e i dobësuar, aktori hollivudian ndryshon drastikisht që t’i përshtatet rolit në film

19/04/2021 10:46

Aktori hollivudian, Christian Bale është i njohur për transformimet e jashtëzakonshme duke iu përshtatur roleve filmike.

47-vjeçari ndodhet në Australi, ku është i angazhuar në xhirimet e “Thor: Love and Thunder”.

Gjatë një daljeje me familjen e tij në Palm Beach të Sydneyt, ai nuk njihej.

Yllit anglez i mungonin flokët e tij që i kishte rruar dhe nuk e mbante as mjekrën e zakonshme, ai gjithashtu dukej i dobësuar më shumë se zakonisht.

Bashkëshortja e aktorit, Sibi Blazic, gjithashtu ndodhej pranë tij.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel