Fotografi Raluca Antuca ka sjellë Hirushen e filmit të famshëm për fëmijë në realitet.

Me fustanin përrallor dhe me flokët bjonde Hirushja rrëzëllen para pallatit mbretëror.

“Emri im është Raluca Antuca dhe më pëlqen të krijoj foto të mbushura me magji dhe ëndrra.Kam vizituar Schloss Schadau në Zvicër dhe doja të krijoja një seri të frymëzuar nga historia e Hirushes. Unë përgatita fustanin e princeshës dhe aksesorët e ëndërruar, kështu që gjithçka do të përputhet në mënyrë të përsosur me modelin dhe vendndodhjen”, tha fotografi.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel