Dhe edhe një herë Rita Ora ka shfaqur me krenari stilin e saj, me një mori fotografish të postuara në Instagram.

Këngëtarja 30 vjeçare, dukej rrëzëlluese në një xhaketë sportive shumëngjyrëshe metalike. Midis koleksionit të imazheve ishte Rita duke pozuar me një xhaketë sportive shumëngjyrëshe, e cila e bënte atë të dukej shumë ekstravagante.

Gjithashtu midis fotografive, ishte njëra prej tyre që tregonte Ritën duke u përgatitur përpara një shfaqjeje, këtë herë e veshur me një bluzë të shtypur me material leopardi.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel