Kandidatja për deputete e PS në Tiranë, Najada Çomo ka bërë ndryshim rrënjësor në pamjen e saj të jashtme.

Ajo ka hequr dorë nga e kuqja e ndezur dhe vetullat e zeza të theksuara duke u shfaqur me një pamje më natyrale me flokë bjonde duke i sjellë një look më natyral.

Çomo është shefe e spitalit të Infektivit ndërsa së fundmi i është bashkuar PS për të kandiduar për deputete në zgjedhjet e 25 prillit.

d

Top Channel