Për fansat e “SpongeBob”! Shikoni si do të dukeshin personazhet tuaj të preferuar në botën njerëzore

28/03/2021 14:30

“SpongeBob” është një nga filmat vizatimorë më të ndjekur në Shqipëri.

Për të gjithë ata që i nisnin fundjavat me SpongeBob, në ekranin e Top Channel, kur ishin fëmijë, këto foto do t’i bëjnë nostalgjikë. Ryan Altounji, me pak imagjinatë, i ka dhënë frymë njerëzore protagonistëve të filmit vizatimor, që jetojnë në qytetin nënujor.

Ndërsa personazhet e menduar në këtë mënyrë të veçantë, mund të arrijnë të jetojnë mbi det, tiparet e tyre më të famshme mbeten të paprekura, dhe krahasimi është magjepsës.

Burimi: Bright Side

FOTO GALERI
1/10

Top Channel