Dafina Zeqiri

Shumë personazhe të njohur të ekranit janë infektuar me Covid-19.

E fundit që është prekur nga koronavirusi është këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, e cila ka treguar se është karantinuar në shtëpi së bashku me partnerin.

Këngëtarja ka treguar simptomat e lehta me anë të postimeve në rrjete sociale, ku shkruan, “Zyrtare… S’mund të ndiej  asgjë”, duke lënë të kuptohet se tanimë si pasojë e infektimin e koronavirus ka humbur dhe nuhatjen.

Top Channel