Jasmina ka shpërthyer në lot pasi Andi e braktisi dhe e la vetëm në takim.

Kamerat kanë filmuar momentin kur Jasmina është prekur shumë dhe thotë se gjithçka ka nevojë është që të mos ta lërë vetëm.

Jasmina: E di ai shumë mirë përse po reagoj unë. I kam thënë që ka raste që nuk e mendoj dy herë të të marr, ka raste të tjera që them përse ta marr e të dal. E njohim njëri-tjetrin shumë mirë, prandaj nuk po arrijmë në një pikë.

S’e kam problem as të zihem, as të mos i flas. Thjesht se e kuptoj që është pasiv dhe më le vetëm gjithë kohës, nuk dua ta kem afër. I kam thënë 100 herë, mos më lër vetëm. Për aq kam nevojë unë. Dhe e gjej veten në një situatë që nuk e kam gjetur kurrë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel