Fotoja e artistit të njohur, Ledri Vula dhe vajzës së tij Poem Blu ka bërë xhiron e rrjetit.

Vogëlushja është veshur si një lepurushe ndërsa Ledri e mban në krahë.

 “Lepri Vula”, kishte shkruar ai në përshkrimin e fotos

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel