Gjatë takimit me Blerimin, Antonela hoqi xhaketën pasi kishte nxehtë dhe zgjodhi që t’ia zbërthente pak këmishën edhe Blerimit.

Më pas nisën batutat mes tyre dhe Antonela i tha se është skuqur dhe është emocionuar.

Antonela: Të ta hap pak këmishën se je bërë kuq?

Blerimi: Ku moj?

Antonela: Je bërë si kjo aragosta e kuqe. Je emocionuar pak. Më duket sikur po lëviz facoleta.

Blerimi: Do ja hajmë zemrën njëri tjetrit apo jo?

Antonela: Do ma hash ti i pari.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel