Revista amerikane zgjedh make-up artistin shqiptar, për shndërrimet e nuseve, në ditën e tyre të veçantë (Fotot)

23/03/2021 11:25

Bright Side, në një artikull, tregon shndërrimin e 22 nuseve, nga grimieri i talentuar shqiptar, Arbër Bytyqi.

Arbër Bytyqi është një make-up artist, nga Kosova, i specializuar në grim për nuse. Ai di të ndryshojë pamjen e grave pothuajse përtej njohjes dhe i kthen princeshat e lezetshme në mbretëresha të jetës reale, shkruan Bright Side.

Ne në Bright Side jemi vërtet të impresionuar nga talenti i Arbërit”, shkruhet më tej në artikull, ku tregohen dhe transformimet e vajzave.

FOTO GALERI
2/22

Top Channel