“Ikni, po qëllojnë me armë”! Dalin pamjet e para nga sulmi i përgjakshëm në SHBA,

23/03/2021 09:23

Janë publikuar pamjet e para nga tragjedia në SHBA, ku një person u fut në një supermarket dhe qëlloi me breshëri arme.

Nga të shtënat raportohet për të paktën 10 viktima, mes të cilëve është edhe një polic.

Siç bëhet e ditur, incidenti filloi rreth orës 14:30 me kohën lokale të hënën, kur i dyshuari hyri në supermarket dhe filloi të qëllonte.

Top Channel