Sindi ka deklaruar se në emision do të qëndrojë vetëm për Muratin me shpresën se do të përputhen me njëri-tjetrin.

Teksa ai njoftoi se do të udhëtojë drejt Turqisë, Sindi thotë se do ta presë ndërsa Murati u shpreh se gjithçka do ti mbetet kohës.

Sindi: Ti je arsyeja përse po rri në emision. Doja që ti thoja Muratit që jam këtu vetëm për të dhe nëse ai e gjen veten tek unë, do jetë shumë mirë.

Murati: Do ja lëmë kohës.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel