Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë: Deshëm, s’deshëm ne të zotët e punës…

22/03/2021 17:42

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë bërë prindër për herë të dytë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjete sociale duke treguar se kanë pritur një djalë.

Sinani ka treguar se djali i tyre i madh, Ansi vendosi se si do të quhet i vëllai. “Atëherë deshëm s’deshëm ne të zotët e punës, Ansi i vendos vetë emrin të vëllait”, ka shkruar këngëtari krahas një fotoje të Ansit me të porsalindurin.

Pak kohë më parë Andrra zbuloi se ishte dëshira më e madhe e Ansit të bëhej me vëlla.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel