Sot u transmetua takimi mes Samiut dhe Gilbertës.

Samiu i bëri një dhuratë të veçantë Gilbertës, e cila u emocionua shumë. Një portret, ku tregohej buzëqeshja karakteristike e saj.

Një dhuratë tjetër për të ishte një libër, meqë Gilberta i pëlqen shumë që të lexojë.

“Vetëm me një buzëqeshje me çarmatos”, ka qenë një shprehje e Samiut që i la të gjithë pa fjalë.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel