Me kë e ka? Jasmina thumbon keq djemtë: Sot çojini buqeta e dhurata “meshkujve”, se ata janë…

08/03/2021 17:38

Ndonëse nuk ka shumë që është bërë pjesë e “Përputhen”, Jasmina është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara. Ajo ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale, ku publikon shpesh foto, video apo dhe statuse të ndryshme.

Me rastin e 8 Marsit, bukuroshja ka ndarë me fansat një koment mjaft thumbues. Në “Instastory”, ajo shkruan se lulet duhet t’i marrin meshkujt, pasi ata janë “femrat e vërteta”.

“Vajza, sot çojini buqeta e dhurata “meshkujve”, se ata janë femrat e vërteta”, ka shkruar Jasmina, mirëpo nuk dihet për e ka.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel